Bazen bir fikir, bir hayale;
bir hayal, bir ideale dönüşür ve idealler harekete geçirir insanları.

İşte Mütefekkir de bir insanın hayalinde belirdi önce. Sonra bu hayal koza oldu fikirlere ve onları büyüttü, geliştirdi

Kanatlanıp uçmaya hazır hale geldiklerinde ise zirvelere ulaştıran bir kelebek etkisi oluşturmak için sahibi tarafından hayata geçirildi.

2006 yılının temmuz ayında o hayal harekete geçti ve zirveyi hedefleyenlere ufuk açan bir yol arkadaşı olmak için bir reklam ajansı olarak işe koyuldu.

Bir fikirle başlayan ve yetkin tarzı ile de daima sıra dışı fikirler üreten ajansa MÜTEFEKKİR adı çok yakıştı. Samimiyet, dürüstlük ve özgünlük ilkelerinden ayrılmadan, yaratıcılığını ve hayal gücünü kullanarak fikirleri sanata dönüştüren Mütefekkir, yol arkadaşlarına büyük bir keyifle hizmet vermeye yıllardan beri devam ediyor.

Mütefekkir; reklamın yalnızca bir tanıtım işi değil, toplumu değiştirme ve geliştirme yeteneği olduğuna inanıyor ve her geçen gün dijitalleşen dünyada insanlara en iyi şekilde fayda sağlamayı hedefliyor.

Mütefekkir ailesi olarak her şeyden önce dostluğunuza talip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu sebeple de sizleri aileden biri olarak görüp, işlerinizi kendi şirketimizmiş gibi büyük bir titizlikle yaparız. Sonunda da güvenle, emekle ve gururla zirveye birlikte yürümekten büyük sevinç duyarız.

Sizlerle omuz omuza iş yapmaktan onur duyacağız.

Ailemize katılmanız için size bir mail, bir mesaj ya da bir telefon kadar yakınız.

O halde, hadi tanışalım.

Ekibimiz

No posts were found for provided query parameters.