KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik markanızın dünyaya kendini tanıtma yüzüdür. İyi bir kimlik de markanın hem iç hem de dış görünüşünde güçlü bir algı yaratır. Firmanızın küçük, orta ve büyük olmasından bağımsız olarak, kurumsal kimlik her marka için büyük önem taşır. Hem basılı hem çevrimiçi iletişimlerde, ayrıca tüm dijital platformlarda profesyonel bir etki oluşturmak için tutarlı bir kurumsal kimlik şarttır. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik de prestijinizi artırır ve daha fazla itibar kazandırır. Tüm bu girişimler markanızı sürdürülebilir bir şekilde geliştirir ve uzun süreli iletişim faaliyetlerinizi başarılı şekilde kurgular. Mütefekkir ailesi, hikayenizi dinleyip, kendi hayal gücüyle birleştirerek size yaratıcı ve güçlü marka kimlikleri oluşturur. Böylece yaptığınız işi, kurum kültürünüzü, en iyi şekilde yansıtacak, uygun renk ve yazı tipleriyle tasarlanmış bir logo ile markanızı akılda kalıcı hale getirecek ilk önemli adımı atmış olur.

Sonrasında uzman yazılımcıları ile, yaptığınız iş detaylarınızı, çalışma prensiplerinizi ve verdiğiniz hizmetleri, açıklayıcı bir şekilde anlatan; sanal dünyada yerinizi almanızı sağlayan inovatif bir web sitesi yapılır. Web sitesi sizi reklamlarda gören veya ihtiyacı doğrultusunda arama motorunda size ulaşan kişilerin yaptığınız işi daha ayrıntılı öğrenmesini ve size kolayca ulaşmasını sağlar. Siteniz ne kadar başarılı olursa hedefe o kadar hızlı ulaşılır.

Tüm bu projeler markanızı sürdürülebilir bir şekilde geliştirir ve uzun süreli iletişim faaliyetlerinizi başarılı şekilde kurgular.